Ples v opere otvorí Zuzana Mauréry v róbe od Jany Kuzmovej

11.12.2016

Najprestížnejším spoločenským podujatím roka bude hostí tentokrát sprevádzať herečka Zuzana Mauréry, ktorá sa počas večera predstaví v šatách z dielne Jany Kuzmovej.

Na návrhu šiat spolupracovali obe strany, môžete sa teda tešiť na príjemné spojenie charakteristických prvkov ateliéru Kuzmi a Zuzaniných originálnych vstupov do procesu tvorby. Kľúčovými znakmi pripravovaného modelu sú opäť jednoduchosť a inakosť.

Malý náhľad do príprav vám ponúkame už teraz, hotová róba sa zaskvie v historickej budove Slovenského národného divadla 7. januára.

Foto: Pluska

Kuzmi LIVE: Fashion LIVE! 2016

25.9.2016

Chcete vidieť najnovšie modely Jany Kuzmovej naživo? Potom určite nepremeškajte Fashion LIVE!, najväčšiu fashion udalosť Slovenska. Od 19. do 21. októbra sa v Starej tržnici v Bratislave predstaví 42 dizajnérov a 3 módne domy, ateliér Kuzmi nevynímajúc.

Presný harmonogram prehliadok si môžete pozrieť nižšie, pre lístky a viac informácií o podujatí klikajte na fashionlive.sk.

Kolekcia Murmur: Zosnovaná zo snov

14.8.2016

Presne taká má byť nová kolekcia ateliéru Kuzmi, na ktorú sa môžete tešiť už v októbri tohto roku. Idey sú už prenesené na papier a čoskoro sa zhmotnia aj do fyzickej podoby vďaka luxusným, rozprávkovým materiálom. 

Kolekcia Murmur vám už onedlho pripomenie čaro sveta po zotmení – tieňové divadlo večerného šera, polnočný tanec v mesačnom svite či príjemný šepot noci. Dovtedy nahliadnite aspoň do skíc z nášho ateliéru.

Kolekcia Dark Princess: Balans medzi kontrastmi

14.8.2016

Najnovšia kolekcia Dark Princess je príjemným dôkazom, že sa Jana Kuzmová nebojí pohybovať na hrane experimentu. Kolekcia je nežná aj odvážna, kombinuje tmavé odtiene s explóziou farebných vzorov. 

Atmosféru jemnej rebélie dokresľujú aj fotografie z nového lookbooku, na ktorom sa podieľal tím kreatívnych profesionálov v zložení Jena Šimková (fotografie), Tomáš Vida (vizáž), Monika Majcherová (styling) a Lucia Červenáková (modelka). 

Celú kolekciu Dark Princess si môžete pozrieť tu.