Jana Kuzmová patrí na slovenskej módnej scéne medzi dizajnérov par excellence. Svoj charakteristický štýl formovala sedem rokov ako hlavný dizajnér ateliéru Vogel Couture, v roku 2007 založila vlastný ateliér Kuzmi.

Módny ateliér Kuzmi je založený na princípoch haute couture, kde sa snúbia kvalitné materiály od svetových výrobcov, jedinečný dizajn a špičkové remeselné prevedenie. Odevy Jany Kuzmovej sú preto vyhľadávané najmä pre autentický punc kvality a exkluzivity, ktorý je badateľný v každom z jej modelov. Značka Kuzmi predstavuje ideálnu alternatívu luxusu, ktorý vyniká z radov, no nesnaží sa byť prehnane pompézny.

Návrhy Jany Kuzmovej charakterizujú predovšetkým čisté línie a dokonalý strih, vďaka čomu si zachovávajú silné nadčasové tendencie. Ich prevedenie je často minimalistické, rafinovane však podčiarkuje prirodzený ženský pôvab a gráciu. Dokonalou bodkou precízneho spracovania je zameranie na nevšedný krajčírsky detail.

Tvorba Jany Kuzmovej je oceňovaná lokálne i medzinárodne, na konte úspechov nechýba cena Martina Benku či talianska Mittelmoda Premio. Kolekcie ateliéru Kuzmi sú pravidelne prezentované na módnych prehliadkach a výstavách doma aj v zahraničí.